5 червня в готельно-туристичному комплексі “Мигово” (Чернівецька область) пройде щорічний благодійний фестиваль «Буковинська мрія 2019»

ДАРУЙМО ДІТЯМ РАДІСТЬ! /

Цього року благодійний фонд “Я Майбутнє України” організовує ХI благодійний фестиваль “Буковинська мрія-2019”.
Проект спрямований на втілення мрій дітей з дитячих притулків, дітей позбавлених батьківської опіки, дітей-сиріт та дітей з інвалідністю. Дітлахи пишуть листи-мрії, де описують свої найпотаємніші бажання. Цьогоріч 1500 дітей діляться своїми мріями і сподіваються на їхнє втілення.


“Заходьте на сайт www.mriya.cv.ua у розділ листи та обирайте мрію дитини, яку Ви можете втілити. Також Ви можете стати добрим чарівником та зробити подарунок-сюрприз для діток з інтернатів всієї України. Пишіть нам! Мрійте разом з дітьми, обирайте подарунки разом із своїми дітками, читайте їм, про що мріє малеча по ту сторону інтернатного паркану” – президент фонду Марта Левченко.

Фестиваль відбудеться 5 червня в готельно-туристичному комплексі “Мигово” (Чернівецька область).

Якщо Ви вирішили стати добрим чарівником, надішліть на нашу електронну адресу [email protected] номер мрії, яку Ви бажаєте втілити, а також свої контактні дані або телефонуйте за номером 099-2000-103.

Правила упаковки: на еко-упаковці подарунка ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть НОМЕР мрії, ПІБ дитини, назву ІНТЕРНАТУ. (Цьогоріч «Буковинська Мрія» екологічна, тому всі подарунки необхідно обгортати в еко-упаковки).

Подарунки надсилати за адресою: м. Чернівці, Нова Пошта, відділення №6 або №1, отримувач – Марта Левченко, мобільний номер для відправки – (050)2436971

Приносити подарунки можна за адресою: м. Чернівці, вул. Вірменська, 21, Пн.-Пт з 10:00-18:00

Збір подарунків триватиме до 15 травня 2018 року.

Протягом 2015-2018 років були втілені в життя мрії понад 6000 дітей. Завдяки фестивалю, організатори намагаються розвивати благодійність, об’єднати владу, бізнес та громадськість навколо благородної мети – допомогти дітям, втілити найзаповітніших мрій дітей-сиріт та дітей з інвалідністю, довести малечі, що вони не самотні, мрії здійснюються і добрі чарівники існують.

Долучайтесь!

Виконуючи дитячі мрії маленьких українців зараз, ми втілюємо мрію про щасливе, здорове, успішне життя у майбутньому! Об этом сообщает knks.in.ua со ссылкой на СМИ.

Благодійний фестиваль «Буковинська мрія 2019»: Кожен може здійснити мрію дитини, яка перебуває по ту сторону інтернатного паркану!


Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=111856”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Вход